ایران تراکر
ایران تراکر

مقدمه:

سلام! به ایران تراکر خوش آمدید.

در این سند شرایط و مقررات استفاده از ایران تراکر و رابطه‌ی میان ما (ایران تراکر) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از ایران تراکر بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در ایران تراکر، آن را به دقت مطالعه کنید.

از حضور شما در ایران تراکر خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.

 

ماده۱- معرفی ایران تراکر

 

گروه ایران تراکر وبسایت با دامنه www.irantrucker.ir و اپلیکیشن ایران تراکر(بازار ماشین سنگین) را برای  سیستم عامل Android جهت آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها و همچنین معرفی کسب و کارهای مربوط به ماشین آلات سنگین طراحی کرده است. ایران تراکر پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ایران تراکر هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

 

 

 

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از ایران تراکر

۱) به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های ایران تراکر، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

۲) به منظور ثبت آگهی در ایران تراکر، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.

۳) برای هرگونه فعالیت در ایران تراکر، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:

الف) داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.

ب) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

پ) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین ایران تراکر.

ت) استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.

 

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن ایران تراکر

سیاست‌های کلی ما برای ارائه‌ی خدمات به شما از این قرار است:

۱) سیاست‌های انتشار آگهی

برای انتشار آگهی، شما می‌بایست سیاست‌های ایران تراکر را که شامل و نه محدود به این موارد است، رعایت کنید:

عدم انتشار آگهی تکراری و انتشار آگهی در دسته‌بندی نادرست؛

عدم انتشار بیش از یک کالا یا خدمت در هر آگهی؛

عدم انتشار آگهی درخواست کالا یا خدمت؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که در فهرست موارد ممنوعه قرار دارد و یا به تشخیص نهادهای تخصصی موقتا دارای محدودیت و ممنوعیت باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آن بوده و یا دارای مضمون مستهجن، مبتذل، نامتعارف، نادرست، مبهم، گمراه‌کننده و یا برخلاف قوانین کشور باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که شامل خبرپراکنی‌ با موضوع سیاسی، اجتماعی، مذهبی، و یا توهین، نشر اکاذیب، افترا، عقاید شخصی، دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها و مغایر با ارزش‌های ایران تراکر بوده و نیز هرگونه محتوایی که منجر به اخلال در آرامش جامعه و نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی‌های او شود؛

عدم انتشار هرگونه محتوایی که ناقض حقوق زنان، کودکان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت فکری ایران تراکر یا اشخاص ثالث باشد.

 

۲) سیاست‌های انتشار عکس

شما در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارید و باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و هم‌چنین شرایط و مقررات ایران تراکر، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از عکس، می‌بایست از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با محتوای آگهی استفاده کنید. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.

با صدق کردن هر یک از موارد زیر، ایران تراکر این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف آگهی اقدام کند.

استفاده از تصویر لوگو (جز در دسته‌بندی استخدام و کاریابی)؛

تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت؛

تصویر نامرتبط با کالا یا خدمت ارائه‌شده؛

تصویر آگهی‌های دیگر در ایران تراکر؛

اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی و به طور کل هر عکسی که مستقیماً از خود کالا گرفته نشده باشد؛

تصویر غیر واقعی و ساخته‌شده با نرم‌افزار‌های طراحی سه‌ بعدی؛

تصویر مات و ویرایش‌شده توسط نرم‌افزار یا دارای کادر؛

ترکیب عکس در یک عکس (کلاژ)؛

تصویری که نیاز به چرخش داشته باشد؛

تصویر کالا و خدمات غیر مجاز؛

تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران؛

استفاده ابزاری از تصویر اشخاص در آگهی؛

نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر؛

تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی.

 

4) سیاست‌های مرتبط با کلاهبرداری و مزاحمت

 

شما باید در هنگام معامله هویت طرف قرارداد را  احراز نموده و از امن بودن و صحت شرایط قرارداد مطمئن شوید. ایران تراکر مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی معاملات ندارد؛ با این حال، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای ایران تراکر محفوظ است. در راستای مقابله با کلاهبرداری، ایران تراکر در حد توان خود، کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود کرده و در صورت تشکیل پرونده و درخواست مقامات، گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. شما ضمن استفاده از ایران تراکر صراحتاً موافقت خود را با این سند اعلام می‌کنید، بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف از محتوای آن، ایران تراکر حق هرگونه اقدام بازدارنده به منظور مقابله با تخلف را دارد. همچنین، در برابر وقوع جرم از قبیل کلاهبرداری، ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر به ایشان شود، ایران تراکر حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می‌داند. با علم بر عدم مسئولیت ایران تراکر، مجموعه اقدامات ذکر شده به منظور احترام به قوانین، جلب رضایت کاربران و در راستای حفظ سیاست‌ها و ارزش‌های ایران تراکر است.

 

5) سیاست‌های مربوط به هزینه‌ها و خدمات

در برخی دسته‌بندی‌ها ارسال آگهی برای کاربران، تا سقف مشخصی در ماه، رایگان است. بدیهی است برای ارسال آگهی بیش از تعداد مشخص‌شده، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد. همچنین، در تمام دسته‌بندی‌ها، استفاده از خدمات ویژه ایران تراکر برای افزایش بازدید آگهی‌ها نیازمند پرداخت هزینه است.

 

ماده۴- اعتبار آگهی های منتشر شده بر روی سایت

اعتبار اگهی های منتشر شده در ایران تراکر نسبت به دسته آگهی منتشر شده دارای مدت زمان های متفاوتی میباشد که در ادامه آن ها را برای شما شرح میدهیم:

اعتبار در دسته های معرفی کسب و کارها (نمایشگاه ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،نمایشگاه ماشین آلات عمران و راه سازی،نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی،شرکت های خرید و فروش ماشین آلات دریایی،شرکت های تامین قطعات و لوازم ماشین آلات سنگین) و دسته خدمات (تعمیر ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،تعمیر ماشین آلات عمرانی و راه سازی،تعمیر ماشین آلات کشاورزی،تعمیر ماشین آلات و حمل و نقل دریایی) به مدت شش ماه میباشد و پس از شش ماه از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت ایران تراکر منتقل خواهد شد و ایران تراکر حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی ایران تراکر درخواست نماید.

اعتبار در دسته های فروش ماشین آلات (ماشین آلات عمرانی و راه سازی،ماشین آلات کشاورزی،ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،ماشین آلات دریایی) به مدت 60 روز میباشد و پس از 60 روز از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت ایران تراکر منتقل خواهد شد و ایران تراکر حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی ایران تراکر درخواست نماید.

 

ماده5- حقوق و مسئولیت‌های ایران تراکر

۱) سایت و اپلیکیشن ایران تراکر فضایی را در سامانه‌ی‌ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ایران تراکر هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

۲) شما با فعالیت در سایت و اپلیکیشن ایران تراکر، موافقت خود را با عدم مسئولیت ایران تراکر در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اید. در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد. ایران تراکر به شما پیشنهاد می‌کند که همواره قبل از اقدام به فعالیت، راهنمای خرید امن و راهنمای خدمات امن را در سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر مطالعه کنید.

۳) تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین ایران تراکر هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. شما باید حین معاملات خود همواره جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ چراکه، ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد. انتشار یک آگهی در ایران تراکر به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط ایران تراکر نبوده و طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به ایران تراکر وجود ندارد.

۴) ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند. ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به ایران تراکر بابت این موارد وجود ندارد.

۵) ایران تراکر در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

۶) مشکلات احتمالی در استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی به ایران تراکر مربوط نبوده و ایران تراکر مسئولیتی در قبال آن‌ها نخواهد داشت.

۷) ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

۸) ایران تراکر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند نافی اقدامات معقول و متعارف ایران تراکر جهت صیانت از حقوق کاربران نبوده و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور می‌شود. با این حال، ما در تلاشیم در صورت بروز نقص در ایران تراکر، در حدود امکانات و توانایی‌های خود برای رفع نقص و پشتیبانی فنی اقدام کنیم.

۹) در صورت ثبت آگهی‌های متعدد با محتوای یکسان یا مشابه توسط کاربر و یا ناموجود تشخیص‌دادن کالا و خدمات موضوع آگهی از سوی ایران تراکر، ایران تراکر حق حذف آگهی و عدم بازگرداندن وجه آن را دارد.

ماده6- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

 

۱) شما می‌پذیرید، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های ایران تراکر و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، عمل شما منجر به خدشه‌دار شدن اعتبار ایران تراکر شده و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.

۲) شما می‌پذیرید، در صورتی که هر نوع اطلاعات مرتبط با ایران تراکر را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تأیید ارسال‌شده از ایران تراکر)، به هر طریق و به هر منظور، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و اپلیکیشن ایران تراکر قرار دهید، خود مسئول این عمل بوده و ایران تراکر در قبال این اقدامات و عواقب آن‌ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۳) شما می‌پذیرید که از ایران تراکر صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نمایید. بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف، اعم از و نه محدود به، اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در ایران تراکر ممنوع است. ایران تراکر در صورت مشاهده آگهی با اهداف ممنوعه حق مسدودسازی حساب کاربری شما را دارد.

۴) در صورتی‌که دارای کسب و کار هستید، می‌پذیرید که به منظور ثبت آگهی در حوزه فعالیت خود، مکلف به اخذ پنل کسب و کاری هستید. در صورتیکه آگهی مربوط به کسب و کار خود را به صورت آگهی شخصی ثبت نمایید، ایران تراکر حق حذف آگهی و مسدودسازی شما را دارد. در صورتی که اقدام به خرید بسته از طریق پنل خاصی کنید، بنا بر مقررات آن پنل، ممکن است ایران تراکر به تشخیص خود به نحو دیگری با شما توافق کند. لازم به ذکر است، پنل های خریداری‌شده در ایران تراکر قائم به شخص هستند و صاحب پنل اجازه واگذاری آن را به دیگران ندارد؛ لذا در صورت مشاهده واگذاری پنل توسط صاحب آن؛ حق حذف پنل و مسدود سازی صاحب پنل برای ایران تراکر محفوظ است.

۵) شما می‌پذیرید در صورت برقراری هرگونه ارتباط با کاربران دارای پنل کسب‌وکاری، اعم از خرید، رابطه استخدامی و یا استفاده از خدمات، به شرایط و مقررات ایران تراکر و قوانین کشور پایبند بوده و از هرگونه سوءاستفاده خودداری کنید. بدیهی است، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، ایران تراکر حق مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف را دارد.

۶) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به ایران تراکر منتقل می‌کنید.

۷) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر، ارائه‌دهندگان خدمت که با ایران تراکر به هر نوعی همکاری می‌کنند،بتوانند بر روی آگهی شما اعمال نظر یا کارشناسی نمایند. و به ارائه خدمات مربوط به تسهیلات،کارشناسی، احراز هویت و … بپردازند.

 

ماده7- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

 

۱) این حق برای ایران تراکر محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

۲) این حق برای ایران تراکر محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، کاربر متخلف را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم مسدود کند.

۳) سوءاستفاده از سایت و اپلیکیشن ایران تراکر به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ٔ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و اپلیکیشن و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه‌ای ممنوع است. در صورت مشاهدهٔ چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای ایران تراکر محفوظ خواهد بود. همچنین ایران تراکر می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و اپلیکیشن را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

 

ماده8- حفاظت از حریم خصوصی

۱) موارد عمومی

الف) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری ما در حوزهٔ استفاده، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

ب) با استفاده از سایت و اپلیکیشن ایران تراکر، شما صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط ایران تراکر اعلام می‌کنید.

پ) ایران تراکر ممکن است هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفادهٔ شما از سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است؛ لذا توصیه می‌شود مرتباً این سیاست‌نامه را مطالعه نمایید. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن ایران تراکر به‌روزرسانی می‌شود.

 

۲) اطلاعات جمع آوری شده از کاربران

الف) همهٔ افراد می‌توانند بدون ثبت نام، به سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر مراجعه کنند. شما به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر از طریق کدملی و  شمارهٔ تلفن همراه خود، صراحتاً موافقتتان را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت ایران تراکر از این اطلاعات، اعلام می‌دارید. لازم به ذکر است، کدملی شما در سایت و یا اپلیکیشن نشان داده نمی‌شود و به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌گردد.

ب) اطلاعات وارد شده توسط شما، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط شما در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از تخلف و کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

پ) اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری، ذخیره و استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخهٔ مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ٔ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکهٔ دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

 

۳) نحوه استفاده ایران تراکر از اطلاعات شخصی کاربران

شما با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن ایران تراکر، صراحتاً با استفادهٔ ایران تراکر از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنید:

ارتباط با کاربران

جلوگیری از کلاهبرداری، مزاحمت و …

بهبود تجربه‌ی کاربری

به منظور مباحث پژوهشی و توسعه‌ای، به صورت بی‌نام و با صلاحدید و تشخیص ایران تراکر

سایر اهدافی که به صورت مشروع و قانونی توسط ایران تراکر تعیین می‌شود

 

۴) نگهداری و حفاظت از داده‌های کاربران

الف) بنابر ماده ۵ ٰٰآیین نامه جمع آوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی، ایران تراکر موظف است اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش ماه پس از خاتمهٔ اشتراک، و محتوای ذخیره‌شده و دادهٔ ترافیکی حاصل از تغییرات را حداقل تا پانزده روز نگهداری کند.

ب) در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور، ایران تراکر تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.

پ) اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائهٔ خدمات با ایران تراکر همکاری کرده یا وابسته به ایران تراکر هستند، فقط در چارچوب این سند اجازهٔ پردازش اطلاعات شخصی و استفاده از آن را دارند.

ت) ایران تراکر در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

 

ماده9- حل و فصل اختلافات

 

۱) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربر و ایران تراکر رعایت موارد زیر لازم است:

شما موظف هستید حسب صلاحدید و درخواست ایران تراکر در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کرده؛ و یا در مواردی که به صلاحدید ایران تراکر نیاز به تشکیل جلسه نیست، حداکثر همکاری را با تیم پشتیبانی ایران تراکر داشته باشید.

در صورت عدم حصول توافق، با رضایت کاربر، ایران تراکر حق دارد برای تعیین کارشناس متخصص و مستقل جهت بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام کند. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مرجع قضایی مراجعه کند. تشریفات مربوط به کارشناسی و میزان تعهد ایران تراکر به مذاکره، منوط به موارد اختلاف ایران تراکر و کاربر است.

۲) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربران با یکدیگر:

در صورتی که بین شما و کاربر دیگری اختلاف ایجاد شود، ابتدا تلاش به حل مسالمت آمیز آن کرده و در صورت عدم توافق، می‌توانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. لازم به ذکر است، ما در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم در حد امکان با شما همکاری کنیم.

ماده 10- ارتباط با ما

 

۱) شما می‌توانید در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 20 شب با شماره تلفن 09175481851 تماس بگیرید و یا پرسش‌های خود را به تارنمای مرکز پشتیبانی ایران تراکر ارسال کنید. ما متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود هستیم.

 

۲)شما با اعلام شماره همراه خود به ایران تراکر می‌پذیرید که ایران تراکر پیامک‌های اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را برای شما ارسال نماید. در صورت تمایل، می‌توانید از طریق تماس با مرکز پشتیبانی درخواست نمایید که ارسال این پیامک‌ها به شما قطع شود. ما برای ارسال پیامک به شما صرفا از سرشماره‌های زیر استفاده می‌کنیم؛ بنابراین دیگر شماره‌هایی که با نام ایران تراکر پیامک ارسال می‌کنند، مورد تأیید ما نیستند.

50004001481851

09175481851